Warsztaty dla nauczycieli: Jak skuteczniej radzić sobie z agresją rówieśniczą w szkole?

Jak skuteczniej radzić sobie z agresją rówieśniczą w szkole?


To sprawdzone i praktyczne trzygodzinne szkolenie warsztatowe pokazujące jak skutecznie reagować na sytuacje agresywne wśród uczniów. Ukazujące zasady tworzenia programów profilaktycznych z zakresu działań niwelujące zachowania agresywne na terenie szkoły.

Aktualne terminy szkoleń:
według indywidualnych ustaleń
zapraszamy do kontaktu

Koszt inwestycji we własne kompetencje już od 60 zł za osobę

Miejsce szkolenia: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe

Inne terminy warsztatów ustalane są na bieżąco.
Proszę zajrzeć na TERMINARZ lub bezpośrednio kontaktować się z prowadzącym:
E-mail: sylwester.janek@rokomi.pl
telefon: 605 294 830

Warsztat szkoleniowy oparty jest na przykładach z życia szkoły podczas którego uczestnik:

  • pozna sprawdzone konkretne techniki aby prawidłowo reagować na sytuacje agresywne ze strony uczniów,
  • otrzyma wzór procedury szkolnej związanej z sytuacją pojawienia się przemocy rówieśniczej,
  • zapozna się z zasadami profilaktyki antybullyingowej w szkole.

Prowadzący:
Sylwester Janek
ROKOMI – Rozwój Kompetencji Miękkich

trener umiejętności społecznych i treningu interpersonalnego, socjoterapeuta, pedagog

To praktyk, trener z pasji i powołania. Twórca i realizator warsztatów dla uczniów oraz nauczycieli w tematyce agresji rówieśniczej: „Ściąga do gry słownej nękanie”, „Legenda o pewnej wiosce”. Autor i realizator ogólnoszkolnego programu „Stop agresji  w szkole”. Finalista Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman za wybitne osiągnięcia w pomocy dzieciom (2016). Wiedzę przekazuje  w sposób interaktywny i nie pozwalający się nudzić. Doświadczenie trenera sprawia, że każde szkolenie jest prawdziwą przygodą. Gwarantuje mnóstwo praktycznych informacji.

Related Articles

Animator szkolnych gier interpersonalnych

Zdobądź nowe techniki pracy i wzbogać się o nowe umiejętności animatorskie w prowadzeniu aktywnych zabaw i gier rozwijających umiejętności społeczne. Zobacz jak tworzyć gry interpersonalne z edukacyjnymi wyzwaniami dla młodych ludzi. A wszystko to przy dobrej zabawie i 90% praktyki. ➡ O szkoleniu: Szkolenie przygotowuje do samodzielnego prowadzenia zajęć rozwijających umiejętności społeczne młodzieży w oparciu […]
Read more

Zabawy i gry rozwijające umiejętności społeczne

Zwiększ swój warsztat pracy o sprawdzone techniki! Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z aktywnymi formami zabaw i gier rozwijającymi umiejętnościami społecznymi z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży. Zajęcia przygotowują do samodzielnego prowadzenia zajęć rozwijających umiejętności interpersonalne młodzieży w oparciu o wiedzę i umiejętności animacyjne. Poznanie aktywizujących metod podniesie efektywność i atrakcyjność prowadzonych zajęć. Spotkanie […]
Read more

Warszawa. 28 III 2020. Jak skuteczniej radzić sobie z agresją rówieśniczą w szkole?

To sprawdzone i praktyczne czterogodzinne szkolenie warsztatowe pokazujące jak skutecznie reagować na sytuacje agresywne wśród uczniów. Ukazujące zasady tworzenia programów profilaktycznych z zakresu działań niwelujące zachowania agresywne na terenie szkoły.
Read more
Search for: