Start rakiety

➡️ Efektywne warsztaty treningowe z zakresu profilaktyki i integracji pomagające uczniom zgrać się w jeden zespół wraz z wychowawcą oraz przećwiczyć prawidłowe umiejętności we wzajemnej komunikacji interpersonalnej.

➡️ Celem dwugodzinnych warsztatów jest pomoc uczniom w zdobyciu konkretnych technik komunikacyjnych i strategii działań, które pomagają w radzeniu sobie z konfliktem w grupie i wspólnie stać się jednobrzmiącą drużyną. Uczniowie mają możliwość przetrenowania nowych umiejętności podczas gry symulacyjnej i licznych zabaw interpersonalnych.

➡️ Uczniowie podczas warsztatów:
+ uczestniczą w treningu umiejętności społecznych
+ w spokojnej atmosferze zdobywają konkretne techniki komunikacyjne i strategie działań
+ mają okazję do doświadczyć nowych umiejętności społecznych
+ uświadamiają sobie o potrzebie kontroli własnych zachowań, emocji
+ zdobywają pewność siebie i poczucie kontroli nad swoim zachowaniem
+ uczniowie otrzymują gotowe techniki radzenia sobie z konfliktem w grupie
+ wszyscy uczestniczą w przygodzie pełnej emocji i wyzwań.

➡️ Zajęcia prowadzone są metodą opartą na treningu umiejętności społecznych oraz elementach dramy. Każde spotkanie warsztatowe jest przygodą pełną emocji.

➡️ Prowadzący:
Sylwester Janek
trener umiejętności społecznych i treningu interpersonalnego,
pedagog, socjoterapeuta
ROKOMI Rozwój Kompetencji Miękkich

➡️ Inwestycja w rozwój umiejętności społeczny klasy/grupy:
250 zł za dwie godziny lekcyjne. Wystawiamy faktury.
(cena aktualna na obszarze miasta Łodzi)

Related Articles

Bezpieczna skorupka – trening umiejętności społecznych

Trening umiejętności społecznych z zakresu profilaktyki wspomagający rozwój społeczny u dzieci w starszych grupach przedszkolnych (zerówki) oraz  z klas 0 – III.  Zajęcia pomagają zrozumieć, poprzez doświadczenie, panujące w społecznym życiu określone zasady i normy związane z prawidłowym zachowaniem się oraz bezpieczeństwem. Warsztaty wspierają proces integracji grupy.  Celem godzinnych warsztatów treningowych jest pomoc dzieciom w […]
Read more

,,Gosiek- zestrojenie” profilaktyka przez integrację

Program zajęć dla uczniów klas I – VIII + szkoły ponadpodstawowe ,,Gosiek- zestrojenie” profilaktyka przez integrację Zajęcia oparte na metodzie dramy edukacyjnej, socjoterapii i treningu umiejętności społecznych. Dla młodszych uczniów wykorzystujemy bajkoterapię z elementami dramy. Dla starszych uczniów wykorzystujemy teatr forum. Jest możliwość nagrania filmiku edukacyjnego „Podaj dalej” wg scenariusza dzieci i z ich udziałem. […]
Read more

Legenda pewnej wioski

Zajęcia z treningu umiejętności społecznych przenoszą dzieci do "pewnej wioski", gdzie stają się jej mieszkańcami. Przeżywają przygodę z wędrownym uczonym, który pomaga im zrozumieć panujące w społecznym życiu określone zasady i normy. Praktyczne doświadczenia (eksperymenty) związane są z prawidłowym zachowaniem się oraz bezpieczeństwem. Warsztaty wspierają proces integracji grupy. Wykorzystywane są specjalne stroje oraz efektywne gadżety.
Read more
Search for: