Warsztat z kontroli emocji i stresu w pracy – elementy neurodydaktyki, uważności i treningu umiejętności społecznych (dla dorosłych)

Zdobądź nowe techniki interpersonalne i zwiększ swoją pewność siebie w sytuacji silnych napięć emocjonalnych i odczuwalnego stresu.

Chcesz:
– poczuć się pewniej w radzeniu sobie ze stresem
– poradzić sobie w trudnych sytuacjach z emocjami i myślami
– poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć umiejętności związane z rozwojem osobistym i zawodowym

To zapraszamy na spotkanie treningowe w formie warsztatu z zakresu treningu umiejętności społecznych i uważności, które pozwolą na skuteczniejsze radzenie sonie z własnymi (i cudzymi) emocjami. Poznasz konkretne i sprawdzone techniki pozwalające opanować trudne emocje i poczuć się lepiej.

Praktyczne szkolenie, które przekaże podstawową wiedzę z zakresu stresu z perspektywy neurodydaktyki i psychologii oraz pokaże jedne ze skutecznych i prostych technik redukcji stresu. Odsłoni ono inne spojrzenie na emocje i tym samym zaproponuje nową strategię kontroli stresu.

Szkolenie prowadzi Sylwester Janek – trener umiejętności społecznych, edukator, socjoterapeuta.
Posiada już kilkudziesięcioletnią praktykę jako trener i szkoleniowiec. Każde realizowane przez niego
szkolenie jest przygodą pełną doświadczeń, emocji i praktycznej wiedzy.

➡️Korzyści:

  • Zdobędziesz konkretne techniki pomagające zapanować nad emocjami.
  • Wzbogacisz swoje umiejętności radzenia sobie ze stresem w życiu osobistym i zawodowym.
  • Wzmocnisz swoją pewność siebie w trudnych relacjach społecznych.
  • Przećwiczysz sprawdzone techniki kontroli emocji i myśli.

➡️Program zajęć warsztatowych

  1. Krótki wstęp na temat emocji i stresu w ujęciu neurodydaktyki.
  2. Zapoznanie się ze skutecznymi technikami techniki pomagające zapanować nad emocjami w formie aktywnych zajęć warsztatowych wykorzystujących trening uważności, umiejętności społecznych i elementy dramy.
  3. Ukazanie sposobów na przeciwdziałanie stresowi w miejscu pracy i w życiu osobistym na trzech płaszczyznach:
  • indywidualnej
  • społecznej – praca dotycząca relacji w zespołach, udrażniania komunikacji, wdrażania zasad konstruktywnej współpracy, wartości
  • organizacyjnej – praca dotycząca kultury organizacji

 

➡️ Prowadzący warsztat:

To praktycy, trenerzy z pasji i powołania. Wiedzę przekazują w sposób interaktywny i nie pozwalający się nudzić. Doświadczenia trenerów sprawiają, że każde warsztaty są prawdziwą przygodą. Gwarantują doskonałą zabawę, mnóstwo praktycznych informacji oraz niezapomniane emocje dzięki zintegrowaniu się grupy i energii, którą wywołują przyjemne i wspólne zabawy.

Sylwester Janek
trener umiejętności społecznych i treningu interpersonalnego, socjoterapeuta, pedagog

Related Articles

Podstawowy kurs trenerski

➡️ O kursie: Podstawowy dwudniowy kurs trenerski ma charakter praktyczny. Zdobywane są konkretne techniki szkoleniowe. To propozycja dla każdego kto chce rozwijać swoje kompetencje w obszarze pracy z grupą młodych i dorosłych ludzi. Szczególnie z uwzględnieniem kompetencji w zakresie prowadzenia szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności społecznych. ➡️ Inwestycja: 680 zł brutto (w cenę wliczona jest przerwa […]
Read more

Warsztat wzbogacający umiejętności trenerskie

Jeśli poszukujesz inspiracji i nowych technik pracy z grupą to zapraszamy! Wzbogacisz swój warsztat pracy o nowe aktywne sposoby pracy oparte na działaniu. Otrzymasz i przećwiczysz nowe techniki: + energetyzujące + wyciszające + poprawiające komunikację + pracy z ciałem i głosem + opis technik  Plan 4 godzinnego spotkania: 2,5 h – blok integracyjno-aktywizujący proces grupowy 1,5 h […]
Read more
Search for: